Lot 13
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Willem van der Nat (1864-1929)

Stalinterieur met schapen

gesigneerd en gedateerd 18 (linksonder)

houtskool en krijt op papier, 30x46 cm (met lijst: 51x70 cm)

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90