Lot 1543
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Twee zilveren kastanjevazen

Hoge opengewerkte urnvazen met blauw glazen binnenbakken (zeer beschadigd). Gemerkt met diverse pseudokeuren, Leeuwarden Waarborg, mogelijk Alle de Haas, 1912. 835/1000. H. ca. 39,5 cm.

€ 800,00
€ 1.000,00

Startbod: € 800

Bied
Inclusief opgeld: €