Lot 10
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Landschap met koeherder, een kerkje in de achtergrond

olieverf op paneel, 54x70 cm

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 180

Bied
Inclusief opgeld: €