Lot 6
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Robert Watson (1865-1916)

Schotse Hooglanders in een voorde

rechtsonder get. en gedateerd 1910

olieverf op doek, 60x90 cm

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €