Lot 2
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Hubert Frans (Frans) Leufkens van Anstel (1863-1956)

Zomerlandschap langs de rivier Our, in het grensgebied van België, Luxemburg en Duitsland.

rechtsonder get. en gedateerd '22

olieverf op doek, 79x89 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120