Lot 2
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Hubert Frans (Frans) Leufkens van Anstel (1863-1956)

Zomerlandschap langs de rivier Our, in het grensgebied van België, Luxemburg en Duitsland.

rechtsonder get. en gedateerd '22

olieverf op doek, 79x89 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120

Bied
Inclusief opgeld: €