Lot 12
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Johan Hermsen (1949)

'De reconstructie van het beginsel'

rechtsonder get. en gedateerd '88

olieverf op board, 80x104 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 600,00

Huidig bod: € 600

Bied
Inclusief opgeld: €