Lot 2501
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Groot Kangxi blauw wit schotel Chinees porselein

17/18e eeuw, China

Floraal decor, gemerkt met artemisia blad.

D 34,5 cm

Gevorkte haarlijn en randschilfers.

€ 500,00
€ 750,00

Startbod: € 500

Bied
Inclusief opgeld: €