Lot 21
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Henri Le Fauconnier (1881-1946)

Zicht op de Église St. Martin van Grosrouvre

gesigneerd in initialen (rechtsonder)

aquarel op papier, 76x55 cm

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 600

Bied
Inclusief opgeld: €