Lot 22
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Hollandse School (20e eeuw)

Man met paard en wagen op een bospad

draagt rechtsonder naam Coba Ritsema

olieverf op doek, 49x59 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 300