Lot 514
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Paméla Schellekens (1965)

'Tate Modern London I: between '26 and '77', mixed media object/assemblage in perspex lijst, rechtsonder gesigneerd met initiaal en gedateerd 2002, tevens gesigneerd, gedateerd en getiteld (op de achterzijde) 70x50x11 cm

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 200