Lot 514
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Paméla Schellekens (1965)

Tate Modern London I: between '26 and '77, multimedia object/assemblage in perspex lijst, gesigneerd met initiaal en gedateerd 2002. 70x50x11 cm

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 200