Lot 668
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Douglas Pérez Castro (1972)

'Cultura agachada, resistencia oculta'

in dorso get., gedateerd 2005 en getiteld

olieverf op doek, 80x110 cm

Herkomst: Aangekocht bij Galerie Metis, Amsterdam.

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 500