Lot 1
Algemene kunst- en antiekveiling - september 2019
Henk Dekker (1897-1974)

Wachten op de vloot bij de Scheveningse haven

linksonder get. en gedateerd '39

olieverf op doek, 59x99 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800