Lot 611
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
Balinese School (20e eeuw)

A Balinese temple gate/Een Balinese tempelpoort

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 61x130 cm (met lijst: 73x141 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doek gebobbeld, verder goed

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 60