Lot 79
Najaarsveiling 2014
Pablo Picasso (1881-1973)

'Vallauris Toros'

rechtsonder in potlood get. en in de druk get. en gedateerd 1956

kleurenlitho, 112/200, 67x54 cm

€ 5.000,00
€ 5.000,00

Startbod: € 5.000