Lot 616
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
John Thacker (20e eeuw)

A portrait of Maya Thacker-Michel/Een portret van Maya Thacker-Michel

gesigneerd en gedateerd 'John Thacker./81' (rechtsonder)

olieverf op doek op board, 39,5x29 cm (met lijst: 51x41 cm)

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 240