Lot 3
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
Théodore Fourmois (1814-1871)

Stadsgezicht

gesigneerd (rechtsonder)

aquarel, 24x18 cm (met lijst: 38x32 cm)

Conditie: vergeeld en minieme foxing

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100