Lot 9
Online Only Fine Art & Works on Paper - september 2019
G. Phin van Keulen (19de eeuw)

Bloemstilleven

gesigneerd (rechtsonder); geannoteerd en gedateerd <Amsterdam/26 Janu 1829> (linksonder)

aquarel, 8x14 cm (met lijst: 20x25 cm)

Conditie: enige foxing

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 50