Lot 85
Hollandse School (19e eeuw)

Portret van de jonge Karel V

lakzegel (op de achtergrond)

olieverf op paneel, 29,5x23,5 cm (met lijst: 37,5x43,5 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350