Lot 4052
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Telescoop, verrekijker voor op zee

19e eeuw

Zeekijker, uitschuifbaar. Gesigneerd L.J. Harri, Amsterdam.

L 52 cm (ingeschoven)

€ 100,00
€ 150,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80