Lot 585
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
Julius Philippus Staupe (1919-1971)

A portrait of a Javanese man/Een portret van een Javaanse man

gesigneerd en gedateerd 'Julius/Staupe '57' (linksonder)

olieverf op doek, 39x29 cm (met lijst: 54x44 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 120