Lot 3543
Najaarsveiling 2014
Een Tibetaans verguld bronzen zittende Boeddha

18e eeuw

zittend op een lotustroon voor een krans, een hand in dhyana mudra, de ander in bhumisparsamudra, aan de achterzijde een tekst.

H 10 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550