Lot 4032
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Een gepolychromeerd houten Maria in mandorla reliëf

18e eeuw

Maria in stralenkrans, staand op wassende maan, een slang vertrappend.

61x28 cm

Wat verfverlies en kleine beschadigingen

€ 150,00
€ 200,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200