Lot 568
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Jaap Wagemaker (1906-1972)

gesigneerd en gedateerd '1965 Jaap Wagemaker' (op de achterkant)

gemengde techniek op papier, 15,7x26,2 cm (met lijst: 42x52 cm)

Het werk is geauthenticeerd door Simon den Heijer.

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 400