Lot 575
Post-War & Contemporary Art Online - 17 oktober 2019
Jaap Hillenius (1934-1999)

Zonder titel (2x)

waarvan één gesigneerd 'Hillenius 1978' en geannoteerd 'Schotland 20-VII-1978' (linksonder), de ander gesigneerd en gedateerd 'J Hillenius 1981' (linksonder) en onduidelijk geannoteerd (langs de rand)

beide waterverf op papier, 24x19 en 25x35,5 cm (met lijst: beide 42x52,5 cm)

For this artist resale right is applicable from €2400 hammer price onwards

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 160