Lot 3121
Najaarsveiling 2014
Een Yixing theepotje

19e eeuw, gemerkt met zes karakters

glad model met deksel en s-vormige tuit.

H 7,5 cm

good condition, no damages.

€ 500,00
€ 500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600