Lot 3120
Najaarsveiling 2014
Een geglazuurd aardewerk vormstuk

20e eeuw

zittende Li Tieguai met grijs geglazuurde mantel en verguld hoofd en borststuk.

H 40 cm

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500