Lot 43
December veiling 2014
Hollandse School (19e eeuw)

Koe, stier en geit in een heuvellandschap

linksonder onduidelijk get. en gedateerd 1891

olieverf op doek, 57x71 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500