Lot 145
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Platbodems voor anker bij een havenstadje

draagt initialen C.S.

olieverf op doek, 68x86 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700