Lot 46
Online Only - Fine Art - juni 2019
JCJ van der Heyden (1928-2012)

gesigneerd met potlood en gedateerd 'JCJ van der Heijden '68' (middenonder)

kleurendruk met preegdruk, genummerd 64/190, zonder lijst, 65x50 cm

Uitgegeven door Prent 190, Utrecht.

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120