Lot 7
Online Only - Fine Art - juni 2019
Theo Bitter (1916-1994)

gouache op papier, gesigneerd en gedateerd 'theo bitter 65' (rechtsonder), 55,5x75,5 cm (met lijst: 83,5x108,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 160