Lot 549
Albert Diato (1927-1985)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd 'Albert Diato 64' (rechtsonder)

gemengde techniek en collage op board, 50x61 cm (52x63 cm incl. lijst)

Conditie: enkele krasjes en minuscule stukjes verfverlies.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200