Lot 15
Online Only - Fine Art - juni 2019
Karel Bleijenberg (1913-1981)

Haven Scheveningen

gesigneerd 'K. Bleyenberg' (linksonder) en betiteld

inkt op papier, 33x44 cm (met lijst: 50,5x60,5cm)

Herkomst: familie van de kunstenaar.

Conditie: papier vergeeld en gebobbeld, niet zuurvrij ingelijst.