Lot 15
Online Only - Fine Art - juni 2019
Karel Bleijenberg (1913-1981)

Haven Scheveningen, gesigneerd 'K. Bleyenberg' (linksonder) en betiteld, inkt op papier, 33x44 cm (met lijst: 50,5x60,5cm)

Herkomst: familie van de kunstenaar.

€ 80,00
€ 120,00

Startbod: € 50