Lot 208
Winterveiling - december 2019
Anton Heijboer (1924-2005)

'Niet normal gevoel'

middenonder get. en gedateerd 1978

olieverf op doek, 54x64 cm

Conditie: scheurtje links in het witte vlak

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120