Lot 26
Online Only - Fine Art - juni 2019
Karel Bleijenberg (1913-1981)

Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd 'K. BLEYENBERG 64' (linksonder), gouache op papier, 48x62 (geplakt in passe-partout, zonder lijst: 65x77 cm)

Herkomst: familie van de kunstenaar.

Conditie: passe-partout beschadigd en verkleurd, het blad stoffig en geplakt in het passe-partout.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 260