Lot 24
Online Only - Fine Art - juni 2019
Willem Schrofer (1898-1968)

gesigneerd 'W. Schrofer '55' (op de achterkant) en opgedragen

olieverf op board, zonder lijst, 30,5x41 cm

Conditie: randen en hoeken met kleine beschadigingen en verfverlies