Lot 25
Online Only - Fine Art - juni 2019
Carel Frederik Kellenbach (1945)

Portret van Co Westerik

gesigneerd 'C.F. Keennbach', tevens betiteld en gedateerd 1969

olieverf op board, zonder lijst, 40x30 cm

Tentoongesteld in: Leiden, Stedelijk Museum de Lakenhal, 'Kunstenaars in eigen tijd', 1969.

€ 50,00
€ 100,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375