Lot 17
Online Only - Fine Art - juni 2019
Jan van Heel (1898-1990)

gesigneerd en gedateerd 'janvheel 86' (rechtsonder)

gouache op papier, 38,5x23,5 cm (met lijst: 61,5x46,5 cm)