Lot 48
Online Only - Fine Art - juni 2019
Barbara Hepworth

Proefdruk voor 'Green Man'

niet gesigneerd, linksonder geannoteerd 'bon à tire' (okay-to-print)

kleurenlitho, bladmaat: 79x57 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800