Lot 2528
Najaarsveiling 2014
Twee diverse gekleurd glazen vazen

art nouveau, begin 20e eeuw

een Boheems vaasje met geometrisch decor met bloemen en een geetste blauwe vaas met een landschapsdecor, gemerkt devez. (2)

H 17 en 25 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220