Lot 14
Online Only - Fine Art - juni 2019
Jan van Heel (1898-1990)

'Cagnes-sur-Mer', gesigneerd en gedateerd Janvheel 53' en betiteld (rechtsonder), gemengde techniek (inkt en monotype?) op papier, 42x56 cm (met lijst; 66x77 cm)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 240