Lot 14
Online Only - Fine Art - juni 2019
Jan van Heel (1898-1990)

Cagnes-sur-Mer

gesigneerd en gedateerd Janvheel 53' en betiteld (rechtsonder)

inkt op papier, 42x56 cm (met lijst; 66x77 cm)

Conditie: papier vergeeld, niet zuurvrij ingelijst, het blad is in de lijst beoordeeld.