Lot 29
Online Only - Fine Art - juni 2019
Piet Franz (1922 - 1991)

zonder titel, gesigneerd 'Franz' (rechtsonder), olieverf op doek, zonder lijst, 126x185 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100