Lot 50
Online Only - Fine Art - juni 2019
Cornelius Rogge (1932)

Studie: Landschap en Heelal

gesigneerd en gedateerd 'C. Rogge '85' (rechtsonder)

gouache en collage op papier, 49x69 cm (met lijst 50x70,5 cm)

€ 150,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120