Lot 44
Online Only - Fine Art - juni 2019
Marinus Boezem (1934)

gesigneerd en gedateerd 'Boezem '84' (middenonder)

kleurenlitho met collage, genummerd 60/90, zonder lijst, het hele blad: 63x90 cm

€ 50,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30