Lot 10
Online Only - Fine Art - juni 2019
Dick Landsman (1922-2006)

Portret

gesigneerd en geannoteerd 'LANDSMAN MALLENMOLEN DEN HAAG' (op het spieraam)

olieverf op doek, 35,5x30 cm (met lijst: 38,5x32,5 cm)

Herkomst: afkomstig uit de collectie van Karel Bleijenberg.

Conditie: oppervlakte licht vervuild en craquelé linksonder en middenboven, doek licht gebobbeld