Lot 11
Online Only - Fine Art - juni 2019
Karel Bleijenberg (1913-1981)

Portret Marianne

geannoteerd 'Karel Bleyenberg '48 "Marianne" (op de achterzijde)

olieverf op doek, 44x34 cm (met lijst: 64x53,5 cm)

Herkomst: familie van de kunstenaar.

Conditie: linksonder kleine beschadigingen in de verflaag, oppervlakte licht vervuild