Lot 67
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hendrikus Mattheus Horrix (1845-1923)

Buurpraatje bij bruggetje over de sloot, Zeeland

rechtsonder get. en gedateerd '70

olieverf op doek, 66x46 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800