Lot 66
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Rein Miedema (1835-1912)

Platbodem aan de slootkant op een zomerdag

linksonder get. 'R Miedema'en gedateerd 1903'

olieverf op doek, 49,5x80 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375