Lot 5591
Najaarsveiling 2014
Een notenhouten Drentse tweedeurskast

18e eeuw

met geprofileerde kap en deurpanelen, onder een lade en op gedraaide poten.

beschadigingen

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350