Lot 21
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hollandse School (17/18e eeuw)

Boomrijk landschap met watermolen

olieverf op doek, 53x45,5 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240