Lot 18
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Figuren bij een oude stadspoort

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 42x51 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350