Lot 18
Algemene kunst- en antiekveiling - juni 2019
Hollandse School (19e eeuw)

Figuren bij een oude stadspoort

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 42x51 cm

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 300

Bied
Inclusief opgeld: €